KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy kompleksowym centrum obsługi pojazdów zlokalizowanym w dzielnicy Dąbie przy ul. Stoczniowców 3. W naszej ofercie mamy 5 wyspecjalizowanych działów: serwis samochodowy, wulkanizacja, myjnia ręczna, detailing, serwis klimatyzacji. Pracujemy na narzędziach i chemii najwyższej klasy, w naszych działaniach nie ma kompromisów. Priorytetem jest fachowa, sprawna i kompleksowa obsługa klienta.

01
PROFESJONALIZM
Podejmujemy się zadań, które potrafimy wykonać.
02
TERMINOWOŚĆ
Czas to pieniądz. Szanujemy pieniądze klientów
03
FACHOWA OBSŁUGA
Kadra kierownicza to wykształceni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.
04
NOWOCZESNY SPRZĘT
Serwis Samochodowy, Wulkanizacja i Serwis klimatyzacji są oparte na urządzeniach firmy BOSCH.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Wolak – CEO

Przedsiębiorca, inwestor, miłośnik motoryzacji i nowych technologii.

Działalność pod marką Dream Car rozpocząłem w 2014 roku od przejęcia myjni przy ul. Orawskiej 12a. Firma wyglądała zupełnie inaczej niż teraz, jednak poziom obsługi od samego początku utrzymywaliśmy na najwyższym poziomie. Wsłuchując się uważnie w głosy klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom otwieraliśmy kolejne działy firmy, stając się coraz bardziej kompleksowym centrum obsługi samochodów. Dzisiaj przyjeżdżając do Dream Car możesz skorzystać niemal z każdej usługi w zakresie eksploatacji i naprawy samochodu.

Rafał Bober – Menadżer zarządzający

Mechanik z kilkunastoletnim doświadczeniem, absolwent Politechniki Krakowskiej, motocyklista.

Podstawą dobrze prosperującego warsztatu jest zgrany zespół mechaników, zarządzanych przez osoby, które wiedzą jak wygląda ich praca od środka. Przez lata pracy w warsztacie poznałem odpowiedzi na wiele pytań, którymi teraz mogę dzielić się z naszymi mechanikami. Sprawna i fachowa obsługa naszych klientów jest priorytetem w serwisie Dream Car, nie ma tutaj miejsca na błędy, czy improwizację. Jesteśmy w pełni profesjonalnym serwisem, w którym pasję do motoryzacji przekładamy na ciężką, efektywną pracę.

Patryk Barski – kierownik, specjalista ds. Detailingu i konserwacji podwozia

Inżynier Eksploatacji pojazdów samochodowych (Politechnika Krakowska), Detailer z wieloletnim doświadczeniem

Na stan techniczny pojazdu składa się nie tylko jego mechanika, ale również stan nadwozia. Potrafimy zarówno utrzymać samochód w doskonałej kondycji przez cały okres jego eksploatacji, jak i przywrócić go do stanu niemalże salonowego po latach użytkowania. Korzystamy z przeróżnych technologii w zależności od tego z jakim zleceniem mamy do czynienia. Z pasją i należytą starannością zabezpieczamy nowe samochody warte nierzadko kilkaset tysięcy złotych, a także starsze auta, które po wizycie w naszej firmie przeżywają drugą młodość.